Anasayfa Hakkımda

Hakkımda

Hakkımda
Hakkımda

Hakkımda anlatılacak çok şey var elbette. Ama özgeçmişim ile sizleri meşgul etmek istemem. Pek tabi yazılarını okuduğunuz adam kimdir? Ne işler yapmıştır? diye merak edenlerde olmuştur aranızda.

Fakat asıl mühim olan, Türkiye’nin en etkili tarım blogu tarimmemleketi.com’un nasıl oluştuğu ve insanlar tarafından neden bu kadar benimsendiği olsa gerek!

Her şey üniversite yıllarımda yerel bazı haber sitelerinde tarım köşe yazarlığı ve röportajlar yaparak tarıma olan sevdamı başka bir boyuta taşımamla başladı. Zaman içinde bu sevgi, haftalık ve aylık çıkan tarım eklerinde yazılarıma yer verilmesiyle birlikte daha da arttı.

Nihayetinde, naçizane kendini geliştirmeye adamış bir ömrün birikimleri, beni bu blogu kurmaya yönlendirdi.

Paylaşmanın hayatlar değiştirebileceğine inanan, bireysel kazanımların ise unutulmaya mahkum olduğunu bilen birisi olarak, tarımsal konulardaki bilgi ve incelemelerimi insanlara ulaştırmayı şiar edindim.

 “Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir”  bakış açısıyla yol almaya çalışırken, gerek yurtdışı gerek yurtiçindeki tecrübelerimi memleketimin insanlarıyla paylaşmak benim için en kutsi görev olacaktır.

Peki, içeriklerimi nasıl oluşturuyorum? Herhangi bir konuda yazmaya karar vermeden önce internet ortamında o konu ile ilgili aylık aratılma hacimlerine bakıyorum. Yani insanımızın bahse konu olacak yazıya ihtiyacı var mı yok mu? diye.

Cevap evet ise, bende SEO (arama motoru optimizasyonu) kurallarına göre büyük bir özveri ile yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya gayret ediyorum.

Gerekli araştırmalar ve deneyimlerim dahilinde sizler için eşsiz içerikler hazırlamaya devam edeceğim.

Merak ettiğiniz bir şeyler olursa ya da  reklam  verme gibi düşünceniz varsa bana tarimmemleketi@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Levent ATMACA
Ziraat Yüksek Mühendisi