Kuru Fasulye Fiyatları: 2024 Güncel Piyasa (Bugün) Ne Kadar?

Kuru Fasulye Fiyatları
Kuru Fasulye Fiyatları

Kuru fasulye fiyatları Anadolu insanı için hep ayrı bir öneme sahip olmuştur.

Türk mutfağının baş tacı gıdalarından biri olan kuru fasulye en çok tüketilen yemekler arasında yer almaktadır.

Ülke genelinde birçok noktada üretilebilen kuru fasulye hem yetiştirici hem de tüketici açısından yakın takipte tutulan ender besin maddelerinden birisi olmuştur.  Neden mi? 

Enflasyon nedeniyle artan maliyetler, akaryakıt ve dövizdeki yükseliş kuru fasulye fiyatı içinde dalgalanmalara kapı aralamıştır.

Fasulye fiyatı ile ilgili hazırladığımız bu sayfadan güncel kuru fasulye kilo fiyatı ve kuru fasulye toptan fiyatı piyasasını anlık inceleyebileceksiniz.

Kuru Fasulye Fiyatları

Kuru fasulye fiyatları 2024 yılı boyunca değişiklik gösterse de yeni mahsul kuru fasülye bugünlerde ticaret borsalarında 38,00 TL ile 45,00 TL arasında satılmaktadır. Bu rakamlar güncel 1 kg kuru fasulye fiyatı olup kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Paylaştığımız kuru fasulye fiyatları ticaret borsalarında gerçekleşen alım satımlara göre düzenlenmektedir. 1 kg fasulye fiyatı serbest piyasa koşullarından dolayı bölgelere göre  farklılık  gösterebilir.

Toptan kuru fasulye fiyatları 2024 piyasası ise bugünlerde 38.000 TL ile 45.000 TL arasında değişmektedir. Belirtilen rakamlar 1 ton fasulye fiyatı olup bölgelere göre daha az ya da daha yüksek fiyattan alım satım yapılabilmektedir.

Kuru fasulye piyasası gelişmelerini  anlık  takip edebileceğiniz sayfamızdan kilo bazında perakende kuru fasulye fiyatları yani beyaz fasulye fiyatı ile ton bazında toptan kuru fasulye fiyatı her yönüyle sizlere aktarılmaya çalışıldı.

 UYARI:  tarimmemleketi.com da paylaşılan satış fiyatları bilgilendirme amaçlı olup ticari bir geçerliliği yoktur. Aksi iddia edilemez ve hiçbir şekilde hak talebinde bulunulamaz.

# İlginizi Çekebilir

Patates Fiyatları Soğan Fiyatları Fındık Fiyatları Nohut Fiyatları

Yorum Yap

Yorum Bölümünü Boş Bırakamazsınız!
Adınızı Yazdığınızdan Emin Olun!